Loading…

Gjendet i moshuari që u zhduk para disa orëve

  • 30/01/2017 | 18:49

Gjendet i moshuari që u zhduk para disa orëve

(I plotësuar) – Familjarët kanë arritur që ta gjejnë personin e moshuar që u zhduk disa orë më herët. Për gazetametro.net, këtë e konfirmoi vetë vajza e tij e cila lajmëroi se babai i saj është gjetur.

__________________________________________

Zhduket një person në Prishtinë, lajmëroni Policinë (Foto)

Jan 30, 2017 | 18:49

Ka më shumë se tre orë që një person i moshës 76 vjeçare nga Prishtina nuk po gjendet. Kjo është bëre e ditur nga familja e 76 vjeçarit të cilët po kërkojnë ndihmë nga të gjithë qytetarët që të lajmërojnë Policinë kushdo që e sheh.


Familjarët kanë bërë me dije që personi në fjalë vuan nga sëmundja e harresës, dhe kjo mund të ketë sjellë edhe tek zhdukja e tij.

Ata, kanë lënë dhe një numër telefoni: +37744248848./gazetametro.net

zhduket-plaku

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë