Loading…

Gjendet i prerë në fyt një person në Tiranë

  • 06/12/2016 | 08:46

Gjendet i prerë në fyt një person në Tiranë

Është gjetur një viktimë poshtë urës së Lanës në Tiranë, që sipas grupit hetimor ka ndërruar jetë nga plaga e marrë në fyt.

Viktima është parë nga kalimtarët e rastit të cilët kanë njoftuar me urgjencë policinë.

Policia e Tiranës ka thënë se grupi hetimor nga pamja e parë që i është bërë, viktima ka rezultuar me fytin e prerë, dhe se në dorën e vikitimës ëshë gjetur edhe një thikë.

Policia ka njoftuar se vitkitma është mashkull H.Z 71 vjeç, shkruan gazeta Panorama.al, ndërsa nga veprimet e para policia thotë se ngjarja rezulton të jetë vetëvrasje.

i-vrari

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë