Loading…

Gjendet i vdekur një person në Komoran

  • 06/07/2022 | 23:39

Gjendet i vdekur një person në Komoran

Një burrë i moshës 57-vjeçare është gjetur sot pa shenja jete në Komoran.


Sipas raportimeve të mediave lokale, ai dyshohet të jetë varur, shkruan Indeksonline.

57-vjeçari është Hajrullah Rexhepi nga Zabeli i Epërm i Drenasit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë