Loading…

Një person i vdekur në Pejë

  • 01/12/2016 | 09:10

Një person i vdekur në Pejë

Një person është gjetur i vdekur sot në orët e hershme në qendër të qytetit të Pejës. Policia konfirmoi se viktima është gjetur pa shenja jete, në orët e hershme të mëngjesit të së enjtes.

Xhevat Ibra zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, e ka konfirmuar rastin për KosovaPress.

Ibra ka thënë se trupi i viktimës është dërguar për obduksion, duke shtuar se për detaje të tjera do të informojë me kohë.

“Mund të iu konfirmoj vetëm si rast. Trupi është dërguar për obduksion”, tha Ibra.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë