Loading…

Gjendet i vdekur një person në Zubin Potok, dyshohet për vetëvrasje

  • 29/10/2022 | 08:45

Gjendet i vdekur një person në Zubin Potok, dyshohet për vetëvrasje

Një person është gjetur i vdekur dje në Zubin Potok, por që dyshohet të jetë vetërvrarë, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka thënë se rasti është raportuar në polici nga djali i viktimës.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktima si dhe është gjetur një pushkë M-48 që dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë