Loading…

Gjendet i vrarë taksisti shqiptar, mori një klient në veturë

  • 16/12/2016 | 09:01

Gjendet i vrarë taksisti shqiptar, mori një klient në veturë

Familjarët e Idriz Kariqit nga Kavaja kanë njoftuar të shqetësuar policinë e këtij qyteti kur pjesëtari i familjes së tyre nuk u kthye në banesë si çdo mbrëmje, ndërsa sot policia njofton se e ka gjetur të vdekur taksistin brenda mjetit të tij 65-vjeçarin.

Mësohet se taksisti është gjetur i vrarë në Fshatin Greth të Kavajës, ndërsa nga të dhënat e para të policisë, ai kishte marrë një klient në makinë dhe më pas nuk ishte kthyer në banesë.

Policia e Kavajës thotë se ka shoqëruar një të dyshuar për vrasjen, 24-vjeçarin Musa Saraçi por nuk dihet nëse ai është klienti i fundit që mori në makinë taksisti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë