Loading…

Gjendet në Ferizaj fëmija i zhdukur në Istog

  • 29/11/2016 | 23:55

Gjendet në Ferizaj fëmija i zhdukur në Istog

Sonte është gjetur djaloshi që u raportua i zhdukur nga prindërit e tij në Istog.

Zëdhënësi i policisë në Ferizaj, Agim Gashi në një lidhje direkte në Klan Kosova ka thënë se djaloshi është gjetur falë bashkëpunimit të qytetarëve.

“Falë bashkëpunimit të qytetarëve është gjetur gjashtë vjeçari nga Istogu”.

“Në bazë të informatave që i kemi pasur policia ka organizuar kontrolla më të shpeshta në qytet ku kemi dyshuar por kontributin më të madh e ka dhënë një qytetar që na ka thirr në telefon dhe ka treguar që e ka parë djaloshin”.

Gashi ka thënë që djaloshi është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Shenja dhune nuk ka në bazë të shiqimit sipërfaqësor dhe djaloshi është mirë me shëndet”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë