Loading…

Gjendet në Prishtinë vogëlushja e humbur dje në Podujevë

  • 30/04/2021 | 08:57

Gjendet në Prishtinë vogëlushja e humbur dje në Podujevë

Sonila Mehmeti, në klasë të 6 nga Podujeva, e humbur dje është gjetur shëndoshë e mirë në Prishtinë, shkruar Gazeta Metro.


Lajmin e kanë konfrimuar familjarët e saj për mediat lokale në Podujevë, të cilët kanë bërë të ditur se Sonila është gjetur sot në Prishtinë dhe është mirë me shëndet.

Kujtojmë, që dje në mesditë familja e saj e raportoi si të zhdukur.

Sonila Mehmeti e cila po vijonte mësimet në shkollën “Ibrahim Rugova”, pas përfundimit të mësimit nuk ishte kthyer në shtëpi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë