Loading…

Gjendet një 40 vjeçar i vrarë në Himarë

  • 01/05/2017 | 16:15

Gjendet një 40 vjeçar i vrarë në Himarë

Një person është gjetur i vrarë në fshatin Kuç të Himarës.


Policia e Vlorës gjeti trupin e pajetë të shtetasit të identifikuar si Dashamir Zeneli rreth 40 vjeç në një përrua rreth orës 10: 30 minuta të 1 majit 2017, transmeton oranews.

“Nga kqyrja paraprake që i është bërë viktimës është konsatuar se personi është vrarë me armë zjarri”.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së ndodhur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë