Loading…

Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë, dyshohet se ra nga lartësia

  • 05/12/2021 | 16:59

Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë, dyshohet se ra nga lartësia

Një person i moshës 50-vjeçare është gjetur i vdekur sot në rrugën “Ilaz Kodra” në Prishtinë.


Zëdhënësi i policisë rajonale për Prishtinë Agron Borovci ka bërë të ditur për KosovaPress se rasti ka ndodhur rreth orës 15:45 dhe personi dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objekti.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes ku ka ftuar edhe mjekët emergjentë, të cilët kanë konstatuar se personi, mashkull, rreth 50-vjeç, është pa shenja jete. Aktualisht policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin”, ka thënë Borovci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë