Loading…

Gjendet një copë metali brenda një ampulle në Klinikën e Kirurgjisë Abdominale

  • 05/01/2022 | 16:37

Gjendet një copë metali brenda një ampulle në Klinikën e Kirurgjisë Abdominale

 Në Klinikën e Kirurgjisë  Abdominale është gjetur brenda një ampulle një copë metali, shkruan Gazeta Metro.


Ky rast ka ndodhur në Klinikën e Kirurgjisë Abdominale kur është bërë gati terapia për një pacient.

Ky rast do të lajmërohet edhe në Agjencinë e Kosovës për Produkte Medicinale, për të verifikuar se si ka ndodhur ky rast. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë