Loading…

Gjendet një mjet shpërthyes në Podujevë

  • 06/03/2017 | 11:03

Gjendet një mjet shpërthyes në Podujevë

Në fshatin Bajqinë të Podujevës një person në arën e tij ka gjetur një të dyshuar të pashpërthyer.

Policia ka bërë sigurimin e vendngjarjes derisa njësiti për deminim i KFOR-it amerikan ka bërë shpërthimin mjetit në mënyrë të kontrolluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë