Loading…

Gjendet një mjet shpërthyes në Zabërgjë të Klinës

  • 18/03/2017 | 18:08

Gjendet një mjet shpërthyes në Zabërgjë të Klinës

Policia e Kosovës ka marrë dje një informacion nga një qytetarë i Klinës, së në fshatin Zabërgjë të kësaj komune ka hasur në një mjet të dyshimtë.


Pas daljes në terren Policia ka konfirmuar se ka gjetur mjetin shpërthyes dhe ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Më pastaj, njësiti për deminim  i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt dhe pa  incidente. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë