Loading…

Gjendet një person i vdekur në Istog

  • 03/06/2023 | 11:00

Gjendet një person i vdekur në Istog

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Istog është gjetur një burrë pa shenja jete.


Sipas policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vend të ngjarjes.

“Istog 02.06.2023 – 09:00. Është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë në vend ngjarje. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë