Loading…

Gjendet një trup i pa jetë në lumin e Leposaviqit

  • 08/05/2021 | 08:26

Gjendet një trup i pa jetë në lumin e Leposaviqit

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është gjetur pa shenja jete një person afër një lumi në Leposaviq, shkruan Gazeta Metro.


Policia dhe njësit e caktuar kanë dalur në vendin e ngjarjes, dhe po mirren me rastin.

Policia ka njoftuar se trupi është  dërguar për ekzaminim, ndërsa detaje rreth personit në fjalë nuk ka dhënë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë