Loading…

Gjendet pa shenja jete një 53-vjeçar në Mitrovicë, policia nis hetimet

  • 03/02/2023 | 20:19

Gjendet pa shenja jete një 53-vjeçar në Mitrovicë, policia nis hetimet

Një person është gjetur pa shenja jete sot në fshatin Pirq të Mitrovicës.


Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Sot, rreth roës 11:00, është raportuar se në fshatin Pirq të Mitrovicës, është gjetur pa shenja jete viktima B.B., mashkull i moshës 53-vjeçare”, ka thënë Zahiti.

Me urdhër të Prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë