Loading…

Gjendet pa shenja jete një femër në Prishtinë

  • 28/12/2021 | 08:43

Gjendet pa shenja jete një femër në Prishtinë

Një femër është gjetur pa shenja jete në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Vdekja e viktimës është konstatuar nga njësitet përkatëse që kanë dalur në vendngjarje.

Kjo është bërë e ditur në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion, me vendim të prokurorit.

Prishtinë 27.12.2021 – 14:30. Raportohet se në shtëpinë e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Ne vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë  dërgohet në IML për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë