Loading…

Gjendet pa shenja jete një mashkull nga familjarët e tij në Prishtinë

  • 22/10/2021 | 09:33

Gjendet pa shenja jete një mashkull nga familjarët e tij në Prishtinë

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është gjetur një person pa shenja jete, shkruan Gazeta Metro.

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 09:00, viktima mashkull kosovar nga familjarët ishte gjetur pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku  është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë