Loading…

Gjendet pa shenja jete një person në Suharekë

  • 06/12/2021 | 09:04

Gjendet pa shenja jete një person në Suharekë

Një person është gjetur pa shenja jete në Suharekë, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Në raport thuhet se viktima ishte gjetur nga një person tjetër.

Në vendngjarje kanë dalur njësitë policore dhe ekipi mjekësor, që ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Suharekë, 05.12.2021-09:28. Dëshmitari kosovar ka raportuar se e kishte gjetur pa shenja jete viktimën kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor i QKMF-së Suharekë, nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit kujdestar trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë