Loading…

Gjendet trupi i gruas së mbytur në Himarë, djali dhe burri i saj shpëtojnë

  • 05/08/2020 | 12:40

Gjendet trupi i gruas së mbytur në Himarë, djali dhe burri i saj shpëtojnë

Gjendet trupi i gruas që u mbyt sot në mëngjes në Gjipe të Himarës, ndërsa burri i saj dhe djali i saj kanë arritur të shpëtohen.


Mirela Rama kishte dal në det në orën 06:00 të mëngjesit me një varke bashkë me bashkëshortin e saj, djalin dhe një punëtor.

Familja Rama doli për të mbledhur rrjetat e peshkimit mirëpo stuhia u afrua shpejt dhe deti i trazuar bëri që varka të përmbysej.

Robert Rama 50 vjeç, djali i tij 25 vjeç dhe punëtori Fatjon Resulahj u shpëtuan nga roja bregdetare ndërsa gruaja Mirela Rama 50 vjeç e u gjend rreth orës 12:00 e mbytur në det.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë