Loading…

Gjendet trupi i pajetë i një prej peshkatarëve të mbytur në Vjosë

  • 24/04/2017 | 10:50

Gjendet trupi i pajetë i një prej peshkatarëve të mbytur në Vjosë

Në grykëderdhjen e Vjosës është gjetur trupi i njërit prej peshkatarëve. Peshkatari i mbytur është Elson Kerri 37 vjeç, ndërkohë që ende nuk ka asnjë informacion për peshkatarin tjetër të zhdukur.

Sipas burimeve paraprake mësohet se dy të rinjtë ishin zhdukur që prej ditës së djeshme. Ata kishin dalë në mbrëmje për të hedhur rrjetat për peshkim, por më pas humbën kontaktet. Kanë qenë peshkatarët e tjerë ata që kanë kontaktuar policinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë