Loading…

Gjendet trupi i pajetë i një studenti

  • 27/12/2016 | 13:56

Gjendet trupi i pajetë i një studenti

Në pjesën veriore të Mitrovicës në një banesë në rrugën “Ivo Lola Ribar” është gjetur trupi i I.Q(32 vjeç), i përkatësisë serbe.


Sipas agjencisë së lajmeve Tanjug i ndjeri ka qenë student i Universitetit të Mitrovicës.

Rastin e ka konfirmuar shefi i Policisë së Kosovës në veri  Zhelko Bojiq sipas të cilit trupi i të riut është gjetur në banesë ndërsa rastin në Polici e ka lajmëruar shoku i tij i dhomës.

“Shkaqet e sakta të vdekjes së studentit nuk i dimë. Trupi do të dërgohet në Prishtinë për obduksion”, tha Bojiq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë