Loading…

Gjendet trupi i policit tjetër, Armend Trena |FOTO

  • 07/05/2018 | 17:24

Gjendet trupi i policit tjetër, Armend Trena |FOTO

Ekipet e kërkimit në lumin Lepenc, kanë gjetur trupin e pajetë të policit të dytë Armend Trena.

 


Polcia e Kosovës e ka konfirmuar për gazetametro.net, se është gjetur një turp i pajetë në lum.

Gjetja e këtij trupi është bërë pak para orës 14:00, rreth një kilometër ku është gjetur trupi i policit tjetër ditë më parë.

Ditë më parë ishte gjetur trupi i pajetë i policit Malsor Dashi. Trupi i tij ishte gjetur rreth pesë kilometra, largë vendit të aksidentit. Ai të nesërmën ishte varrosur në vendlindjen e tij.

Dy policët, derisa po lëviznin me veturë zyrtare, kishin devijuar rrugën dhe kishin rënë nga ura, e cila ndodhet rreth 150 metra e lartë, mbi lumin Lepenc. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë