Loading…

Gjendja shëndetësore e Simon Cowell po përkeqësohet: Kapet nga paparacët me aparat të frymëmarrjes

  • 04/06/2021 | 21:44

Gjendja shëndetësore e Simon Cowell po përkeqësohet: Kapet nga paparacët me aparat të frymëmarrjes

Simon Cowell si duket ende është duke u përballur me probleme shëndetësore. Pasi u shtri në spital për shkak të një incidenti me biçikletë elektrike, tani ai është parë duke përdorur aparat të frymëmarrjes.


61-vjeçarja ditën e djeshme (e enjte) kishte vendosur që të shijoj një darkë, së bashku me partneren Lauren Silverman. Derisa po ktheheshin në apartamentin që po qëndrojnë në Londër, paparacit ishin afruar tek makina e tij.

Pa pritur kamera kishte shkrepur edhe aparatin e frymëmarrjes, të cilin e kishte përdorur Simon. Produkti shpesh u përshkruhet pacientëve në spital që kanë nevojë për terapi të mushkërive.

Cowell po ashtu raportohet se ka ndaluar dietën vegane, ndërsa ka shtuar në peshë që nga incidenti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë