Loading…

Gjëra të pabesueshme që ndoshta kurrë nuk e dinit se ekzistojnë (Foto)

  • 04/01/2017 | 18:18

Gjëra të pabesueshme që ndoshta kurrë nuk e dinit se ekzistojnë (Foto)

Bota është plot me gjëra të pabesueshme, dhe çdo herë  hasim ato, jeta duket shumë më interesante.

Gazetametro.net ju ofron fotografi që vërtetojnë se kemi ende shumë për të mësuar.

                                                                                                         Një makinë për hedhjen e kubëzave

         Mekanizmi i brendshëm i orave Patek Philippe, të cilat janë konsideruar të jetë më e shtrenjtë në botë

 

Një muzg dhe një eklips duke ndodhur në të njëjtën kohë

Një gardh  kufitar pranë ALGODONES Sand Dunes, Southern California

Kube të përsosur të pirit formuar nga natyra nënë vetë

Kjo ka më shumë se 20.000 vrima shpuar në të

Qelqi i shkrirë në një ndërtesë të djegur

Pishinë të thellë e notit botë, matjea 113 ft e thellë,  600.000 litra ujë

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë