Loading…

Gjërat që vetëm gjenerata e viteve të 90’ta i mban në mend (Foto)

  • 30/04/2017 | 18:40

Gjërat që vetëm gjenerata e viteve të 90’ta i mban në mend (Foto)

Vitet e 90’ta karakterizoheshin me ngjyra të ndezura, ku të gjithë janë munduar të tregojnë diçka interesante rreth vetës së tyre. Këto janë disa gjëra të cilat do të ju ngjallin nostalgji për ato vite./gazetametro.net


1. Vathët me ngjitës


2. Kapëse flokësh


3. Kapëse flokësh me ngjyra të ylberit


4. Zinxhirët që i ndanit me shoqen e ngushtë


5. Kapëse flokësh me rruza të vogla nga druri


6. Bluzë me filmin “Titanic”


7. Kapëse flokësh me flutur

Who remember this? Talking about TB butterfly hair clips ? #tbt #nostalgic #childhood #hairclip #butterflyhairclips #90s

A post shared by Maricela Alejandra (@maricela.r_08) on


8. Bluzë e fryrë


9. Lapsat me ngjyra metalike dhe aromë


10. Laps që mund ti ndërronit ngjyrën sipas dëshirës suaj

A little flash back Friday… Apparently these pens are trendy again

A post shared by Amanda (@love_amandaxoxo) on


11. Kukullat “Barbie”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë