Loading…
Gjermanët bëjnë video duke u tallur me karakterin e shqiptarëve
  • 06/07/2018 | 10:31

Gjermanët bëjnë video duke u tallur me karakterin e shqiptarëve

Jo të gjithë gjermanët i shohin shqiptarët me sy të mirë, e fajin për këtë mund ta kemi dhe vetë ne.


Në rrjete sociale po qarkullon një video e cila është bërë nga një shtetas gjerman, transmeton gazetametro.net

Shtetasi gjerman dhe një tjetër tallen me karakterin e shqiptarëe, duke i paraqitur si të vrazhdë, të dhunshëm në komunikim me të tjerët.

Ja se si na shofin gjermanët ne

Ja se si na shofin gjermanët ne 😂😂

Posted by Shqipe on Wednesday, 6 December 2017

Gjithashtu ata paraqiten si shumë mendjemëdhenj dhe të gatshëm për t’u futur në përleshje fizike. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë