Loading…
Gjermani habitë të gjithë: Me plis në kokë ia thotë “Xhamadani vija vija”
  • 13/01/2019 | 14:01

Gjermani habitë të gjithë: Me plis në kokë ia thotë “Xhamadani vija vija”

Gjermani që i ndërtoi shtëpi një shqiptare bëri edhe një befasi tjetër Gjermani Gerhardt.


Gott iu është bashkuar emisionit me karakter humanitar, “Shqiptarët për shqiptarët”, duke ndihmuar në ndërtimin e një shtëpie të një shqiptari, ka befasuar edhe me një veprim tjetër.

Ai bashkë me Elvis Naçin teksa dhuruan shtëpinë ndanë edhe disa momente impresionuese.

Gott me plis në kokë këndoi këngën “Xhamadani vija vija” Kjo video u shpërnda në rrjetet sociale duke marrë shumë komente pozitive.

Me plis në kokë gjermani ia thotë “Xhamadani vija vija”

Gjermani me plis habit Shqiptaret! Ai ka nje suprize per ta!

Gjermani me plis habit Shqiptaret! Ai ka nje suprize per ta!

Posted by Shqiptarët për Shqiptarët on Thursday, 10 January 2019

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë