Loading…

Gjest i mirë: Qytetari gjen një telefon, fton pronarin ta marrë

  • 18/04/2019 | 10:31

Gjest i mirë: Qytetari gjen një telefon, fton pronarin ta marrë

Shumë raste në Kosovë ndodhin, kur njerëzve u humbin gjësende të ndryshme, çofshin ato telefona, kuleta e gjëra prej më të ndryshmëve, transmeton Gazeta Metro.


Ndërkaq sot në mëngjes, një person në Fushë Kosovë e ka gjetur një telefon të modelit Samsung. Personi në fjalë ka njoftuar në Facebook në grupin ‘Marakli të kerrev’ se e ka gjetur një telefon Samsung, në Fushë Kosovë tek semaforat e AAB.

Madje ai ka bërë publik edhe numrin e tij, që pronari i telefonit të paraqitet për ta marrë telefonin. /gazetametro.net

Ky është njoftimi i tij:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë