Loading…
Gjest i rrallë i zjarrfikësve nga Suhareka, rrezikojnë jetën për të shpëtuar një qen |Pamje
  • 11/09/2018 | 16:24

Gjest i rrallë i zjarrfikësve nga Suhareka, rrezikojnë jetën për të shpëtuar një qen |Pamje

Zjarrëfikësit në qytetin e Suharekës kanë bërë një gjest të mrekullueshëm, me të cilin kanë mahnitur shumë njerëz.


Ata janë treguar shumë human duke ia shpëtuar jetën një qeni, i cili kishte rënë në kanalizim, raporton Gazetametro.net.

Si shihet nga pamjet në VIDEO’n më poshtë, njëri nga ta hyn brenda në gropën e kanalizmit dhe e nxjerr qenin./Gazetametro.net

Sod Rreth ores 12:00 Te Dites sē Marte Zjarrfiksat e Suharekes Shpetuan nje Qen Nga shakti i Ujrave te Zeza.

Posted by Vesel Balaj on Tuesday, 11 September 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë