Loading…

Gjest i ulët i Di Marias jashtë vijave të fushës: I shkel këmbën kundërshtarit, gjyqtari e ndëshkon me të kuq

  • 04/05/2021 | 22:49

Gjest i ulët i Di Marias jashtë vijave të fushës: I shkel këmbën kundërshtarit, gjyqtari e ndëshkon me të kuq

Angel Di Maria është ndëshkuar direkt me karton të kuq pas një gjesti jo-sportiv që ka bërë ndaj Fernandinhos.


Në minutën e 69-të, Di Maria e shkeli këmbën e Fernandinhos për t’u ndëshkuar me karton të kuq dhe kësisoj u largua nga ndeshja.

PSG është duke humbur 1-4 ndaj Man Cityt me rezultat të përgjithshëm dhe është shumë afër diskualifikimit nga Liga e Kampionëve.

Di Maria vetëm sa ka ‘shuar’ shpresat për një rikthim të mundshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë