Loading…
Gjesti i Shaqirit lë gojëhapur legjendën e United |FOTO
  • 19/08/2018 | 23:41

Gjesti i Shaqirit lë gojëhapur legjendën e United |FOTO

Xherdan Shaqiri i është kundërpërgjigjur Gary Nevilles me një fanellë speciale pasi legjenda e Man Unitedit e humbi bastin e tij me Jamie Carragher.


Më herët këtë muaj, dy analistët e Sky Sports bën një garë miqësore nga penalltitë para se sezoni i ri në Premier League të fillonte.

Neville e humbi bastin dhe do të detyrohet ta mbajë një fanellë të Liverpoolit, transmeton IndeksOnline.

Por, tani Neville po e refuzon këtë: ”Nuk do ta vesh fanellën e Liverpoolit. Jam duke refuzuar që ta bëjë këtë”, tha Neville pas humbjes së bastit.

Por, më pas, Carragher e ka vizituar Shaqirin, dhe reprezentuesi zviceran e ka nënshkruar një fanellë personale duke shkruar në të një mesazh për Nevillen, i cili e ka kritikuar atë vazhdimisht.

”Për Garyn, fansin tim numër një. Të lutem mos e kthe mbrapa. Më vjen keq, por të lutem mos u kthe mbrapa në këtë bast, Xherdan Shaqiri”, shkruhet në mesazhin e Shaqirit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë