Loading…

Gjigant turk nuk dorëzohet, vazhdon interesimi i tyre për Xherdan Shaqirin

  • 25/03/2020 | 17:30

Gjigant turk nuk dorëzohet, vazhdon interesimi i tyre për Xherdan Shaqirin

Galatasaray duket se nuk e ka ndërmend të heq dorë nga transferimi i futbollistit nga Kosova, Xherdan Shaqirit, transmeton Gazeta Metro.


Xherdan Shaqiri besohet se është duke e kaluar sezonin e fundit te skuadra e Liverpoolit dhe largimi i tij gjatë afatit kalimtar veror është i pashmangshëm.

Mediumi turk, ‘Fotomac’, raporton se Liverpooli dhe Galatasaray do t’i fillojnë negociatat, pas rifillimit të futbollit nga pezullimi si shkak i koronavirusit.

Kujtojmë që më hëret është raportuar se Liverpooli do kërkojë së paku 25 milionë euro nga shitja e Xherdan Shaqirit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë