Loading…

Gjiganti turk e ka seriozisht për Ronaldon

  • 06/08/2022 | 15:13

Gjiganti turk e ka seriozisht për Ronaldon

Gjiganti turk e ka seriozisht, e ka kontaktuar Ronaldon për ta transferuar në Stamboll.


Cristiano Ronaldo është ende në kërkim të një skuadre, ku do të mund të luajë në Ligën e Kampionëve.

Siç raporton prestigjiozja portugeze, “Sport”, gjiganti turk, Galatasaray ka kontaktuar direkt me 37-vjeçarin për ta bindur për një transferim të mundshëm.

Gjithsesi përgjigja e Ronaldos ishte e menjëhershme, i cili është shprehur se nuk do të transferohet te asnjë skuadër që nuk luan në Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë