Loading…

Gjiko bëhet për spital, kjo është arsyeja

  • 25/05/2022 | 21:18

Gjiko bëhet për spital, kjo është arsyeja

Artisti Gjiko është shtruar në spital.


Përmes një postimi në InstaStory, ai ka bërë të ditur se është shtruar sot në spital, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar, reperi shihet duke marrë infuzion.

“Ty ja grabit gripit”, ka shkruar Gjiko në mbishkrimin e fotos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë