Loading…

Gjiko dhe Ermali bashkojnë forcat për një duet

  • 23/06/2021 | 23:35

Gjiko dhe Ermali bashkojnë forcat për një duet

Dyshja kanë punuar për projektin e ri muzikor.


Gjiko dhe Ermal Fejzullahu njoftuan se do e lansojnë bashkëpunimin me datën 25 të këtij muaji.

Duke publikuar një promo para videoklipit të dy artistët zbuluan se tashmë kanë përfunduar punën për këngën.

Ndërkohë duke e dëgjuar pak nga promoja mund të dimë se këngë është ritmike dhe sigurisht se do pëlqehet nga publiku dhe fansat e dyshes.

Përndryshe, artistët e estradës janë duke publikuar projekte të shumta muzikore duke mos iu munguar bashkëpunimet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë