Loading…
Gjiko i blen veturë luksoze vëllaut të tij, ky i fundit përlotet nga emocionet
  • 07/11/2018 | 07:20

Gjiko i blen veturë luksoze vëllaut të tij, ky i fundit përlotet nga emocionet

Gjiko njihet si njëri prej reperëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.


Karrierën e tij e ngriti së bashku me njeriun më të afërt të tij, vëllaun Arbër Gjikolli.

Arbëri i cili njihet si Big Bang, dje ka festuar ditëlindjen, shkruan gazetametro.net.

E Gjiko u kujdes që t’i organizojë një befasi shumë të këndshme, dhe t’i bëjë një dhuratë shumë luksoze.

Reperi i ka dhuruar vëllait të tij një veturë ‘BMW M4’. Kurse ky i fundit është parë të jetë emocionuar shumë.

Kujtojmë se Gjiko ka qenë shumë aktiv në skenën muzikore këtë vit, madje ai lansoi edhe albumin e tij ‘Energjiko’./gazetametro.net

Gjiko i bën dhuratë vëlliat të tij

Posted by N’Rm I on Tuesday, 6 November 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë