Loading…

Gjiko: Kurrë s’kanë me më nda me gru

  • 14/02/2020 | 22:47

Gjiko: Kurrë s’kanë me më nda me gru

Reperi shumë i dashur për publikun, Gjiko, ka postuar një fotografi në Instagram me një mesazh në vete, transmeton Gazeta Metro.


Gjiko ka koëh që është i dashuruar me Elitën, dhë për të ka shkruar një mesazh me të cillin e ka shkruar dy javë më parë por është kujtuar sot.

“Fama kurr ska mujt mem ndryshu, Qato kurr si kom ndru shokt e kurr ska mem nda me gru!”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

Fama kurr ska mujt mem ndryshu , Qato kurr si kom ndru shokt e kurr ska mem nda me gru !🥂 #realtalk💯

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Ndërsa sot Elita ka postuar një fotografi me dy djemt e saj, fotografi kjo me të cilën iu ka uruar të gjithëve ditën e dashurisë./gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Valentine’s day ♥️!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë