Loading…
Gjiko publikon foto me djalin, ja çfarë bën ai që të mos ia zë ‘mësyshi’ |PAMJE
  • 20/03/2019 | 20:31

Gjiko publikon foto me djalin, ja çfarë bën ai që të mos ia zë ‘mësyshi’ |PAMJE

Dyshja e shoubizit shqiptar para një muaji janë bërë prindër për herë të parë, ndërsa Gjiko ka publikuar një foto bashkë me të birin, transmeton Gazeta Metro.


Bëhet fjalë për reperin Gjiko si dhe moderatoren, Elita Rudin, të cilën kanë pritur në jetë djalin e tyre të pagëzuar me emrin Zëri.

E sot reperi i njohur ka postuar një fotografi me të birin në krah duke i bërë një përshkrim tejet të veçantë fotografisë, të cilës i ka vendosur edhe një sy të kaltërt, kjo kundër “mësyshit”.

“Krejt qka i kom bo babes kthemi , veq mos mi kthe dyfish”, ka shkruar Gjiko./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë