Loading…

Gjilan, sulmohen me sëpatë dy zyrtarë

  • 08/02/2017 | 15:07

Gjilan, sulmohen me sëpatë dy zyrtarë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjilan janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj K-Shqiptarë pasi qe te njëjtit kane sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë, të cilët kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtit kane pranuar tretman mjekësor, transmeton gazetametro.net.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka konfiskuar një sëpatë e cila është përdorur ne rast. Me urdhër te prokurorit te dyshuarit dërgohen ne mbajtje. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë