Loading…
Gjilani i kthehet fitoreve në Superligë, mposht KEK’un
  • 17/03/2019 | 16:13

Gjilani i kthehet fitoreve në Superligë, mposht KEK’un

Pas dy humbjeve radhazi, Gjilani i është kthyer fitoreve nda KEK’ut në Ipko Superligën e Kosovës në futboll, transmeton Gazeta Metro.


Madje, Gjilani siguroi fitoren në fund të ndeshjes, me dy golat e shënuar në minutat shtesë.

Fillimisht shënoi Shpend Asani, e pas tij realizoi edhe Wilber Perez.

Gjilani tani ka 32 pikë dhe mbanë pozitën e 5-të në tabelë, kurse KEK’u mbetet në pozitën e fundit me vetëm një pikë të grumbulluar pas 23 ndeshjeve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë