Loading…

Gjinovci: Pajtohem me Kadri Veselin se Glauk Konjufca është aktor shumë i mirë

  • 21/01/2021 | 23:13

Gjinovci: Pajtohem me Kadri Veselin se Glauk Konjufca është aktor shumë i mirë

Analisti Rron Gjinovci është pajtuar më një deklaratë të ish-kryeparlamentarit Kadri Veselit se Glauk Konjufca “është aktor shumë i mirë”, shkruan Gazeta Metro.


Rron Gjinovci tha se Glauk Konfjuca po aktron kur po sulmon Valdete Dakën për çështjen e Albin Kurtit.

“Pajtohna me Kadri Veselin, kur patë thënë për Glauk Konjufcën që ‘’ti je një aktor shumë i mirë’’. Tu u mundu me promovu veten, është kah bën dëm në shoqërinë kosovare. Krejt që po e sulmojnë Dakën, po bëjnë dëm’’, ka thënë Gjinovci në debat.

Ndryshe dje Konjufca akuzoi Dakën se po dëshiron që ta eliminojë politikisht Albin Kurtin.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë