Loading…

Gjira i kërkon falje publike Melindës pasi e ofendoi për këngën e re

  • 10/06/2021 | 16:16

Gjira i kërkon falje publike Melindës pasi e ofendoi për këngën e re

Reperja e njohur shqiptare, Gjira, ditë më parë ka bërë një shkrim kundrejt artistes Melinda Ademi, një ditë pas publikimit të këngës së saj të re të titulluar “Qa din ti”.


Ajo e kishte ofenduar reperen duke ia përmendur të ëmën që i ndërroi jetë pak muaj më parë, pas paraqitjeve provokuese në videoklip.

Duke qenë se ka bërë një bujë të madhe, ajo ka kërkuar falje në një tjetër postim të publikuar gjatë ditës së sotme (e enjte).

Ky është postimi i plotë i reperes Kajtazi:

“Të jesh e fortë do të thotë edhe t’i kërkosh falje një personi kur gabon. Këto ditë kam menduar për fjalët që i kam shprehur rreth Melindës.

Melinda Ademi më vjen keq që mora të drejtën të përzihem në veprimet e tua. Nuk ka qenë qëllimi im të të lëndoj në kohën më të vështirë të jetës tënde.

Me fal nga zemra.

Ky status vjen nga bindja e veprimit tim të gabuar. Për të gjithë ata njerëz që kanë qenë pro apo kundër meje, e më kanë kërcënuar: nuk më interesojnë, nuk kanë aspak ndikim”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë