Loading…
Gjithçka merr fund, Pogba tregon klubin e ri të tij
  • 08/08/2018 | 09:34

Gjithçka merr fund, Pogba tregon klubin e ri të tij

Paul Pogba iu ka treguar bashkëlojarëve të tij te Manchester Unitedi se dëshiron të largohet nga ”Old Traffordi” drejt Barcelonës.


Pogba tashmë e ka bërë këtë të ditur bashkëlojtarëve dhe stafit së fundmi që ai dëshiron të shitet, dy vite pasi iu ri-bashkua Man Unitedit nga Juventusi për 89 milionë funte.

25-vjeçari gjithashtu thuhet se i ka dërguar mesazh Ed Woodwardin duke e informuar zëvendës-presidentin e Man Unitedit për dëshirën e tij për t’u larguar.

Manchester Unitedi është duke e refuzuar për mediat se Pogba do të largohet, dy ditë para se skuadra e Jose Mourinhos të përballet me Leicester Cityn në Premier League.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë