Loading…
Gjithë jetën e keni bërë gabim: Kjo teknikë ju ndihmon ta preni qepën pa lot |PAMJE
  • 13/12/2018 | 21:40

Gjithë jetën e keni bërë gabim: Kjo teknikë ju ndihmon ta preni qepën pa lot |PAMJE

Askush nuk e di mënyrën më të mirë për të prerë qepën, shpejt dhe pa lotë.


Kjo është një zgjidhje që ne nuk mund të parashikojmë apo të presim. Shefi i kuzhinës Jack Scalfani iu tregoi të gjithë shokët e tij se si të grijmë qepën pa lot, transmeton gazetametro.net.

Lëreni harkun në dërrasë dhe përpiquni të gjeni një thikë të përshtatshme. Thikat e dobëta vetëm i bëjnë gjërat më keq, prandaj sigurohuni që thika juaj është e mprehtë. Gjeni zemrën e qepës dhe prejeni rrethin e saj.

Pasi ta keni bërë këtë, thjesht tërhiqni qendrën nga harku. Kur të bëni, ju mund të grini me kujdes harkun pa lot./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë