Loading…

Gjithë verën ka qëndruar duke u zhveshur por shikoni se çka bën Kejvina Kthella pasi është ftohur koha

  • 22/10/2021 | 08:16

Gjithë verën ka qëndruar duke u zhveshur por shikoni se çka bën Kejvina Kthella pasi është ftohur koha

Modelja shumicën e kohës e ka kaluar në pushime.

Dubai ka qenë destinacioni i saj i preferuar e cila ndante edhe postime nga atje, shkruan lajmi.net.

Kejvina, publikonte imazhe joshëse duke venë në dukje tiparet e saj të bukura trupore në bikini të ndryshme.

Megjithatë, siç duket i ka përfunduar koha për tu ekspozuar e kjo mund të dallohet qartë në postimin e saj të fundit.

Modelja shqiptare, ka publikuar fotografi teksa shihet e veshur me veshje të trashë e kjo si pasojë e ftohjes së kohës.

Ndryshe, me gjithë këtë imazhe të saj nuk mund të dyshohet se Kejvina mund të shfaqet sërish e zhveshur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë