Loading…

‘Gjithmonë e zënë me punë’ ngacmon Rita Ora nga L.A.

  • 25/06/2021 | 16:13

‘Gjithmonë e zënë me punë’ ngacmon Rita Ora nga L.A.

Rita që po përgatitet të lëshoj këngën e re të verës në bashkëpunim me Sigala nuk po ndal promovimin përmes rrjeteve sociale. Këtë herë ju shkel syrin fansave shqiptarja e famshme, transmeton Gazeta Metro.


Rita në llogarinë e saj në rrjete ka publikuar foto nga vizita e saj tek stilisti Sami Knight me fotografi selfie. Ajo dukej bukur në qejf dhe i shkeli syrin fansave me porosinë se gjithmonë ishte e zënë me punë.

Të martën kishte publikuar fotografi nga seanca e fundit në bikine të kuqe ku rrezatonte stil.

Rita ka tërhequr vëmendjen e publikut me spekulimet e pastaj edhe konfirmimin e të dashurit të ri nga Zelanda e Re, regjisorin e njohur Taika Waititi./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë