Loading…

Gjuajnë me armë zjarri dhe ikin me veturë disa persona në Prishtinë

  • 09/12/2023 | 09:47

Gjuajnë me armë zjarri dhe ikin me veturë disa persona në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri raportohet të ketë pasur ditën e premte në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Një person ka raportuar në polici, se derisa ishte në shtëpinë e tij kishte dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Rasti vazhdon të mbetet nën hetime.

“Dëshmitari mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ka qenë në shtëpinë e tij kishte dëgjuar disa të shtëna me armë. Nga vendi i ngjarjes te dyshuarit janë larguar me një veturë ku nuk kishte arritur qe t’i vërej targat dhe tipin e veturës. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar shtatë (7) gëzhoja që dyshohet të jenë te pistoletës me gaz”, thuhet në raportin e Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë