Loading…

Gjuajtja mbresëlënëse e Messit, tifozët pyesin se a është e vërtetë

  • 01/08/2020 | 13:11

Gjuajtja mbresëlënëse e Messit, tifozët pyesin se a është e vërtetë

Gjashtë-herë fituesi i Topit të Artë ka prodhuar shumë momente magjie me topin në këmbët e tij gjatë karrierës së tij me Barcelonën dhe Argjentinën.

Talentin e tij së fundi Messi e ka treguar edhe në një reklamë të publikuar nga faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve në Twitter, ku Messi e bën një trik me një top pingpongu dhe dy kanaçe të Pepsit.

Messit i radhiti dy kanaçet njëra mbi tjetrën dhe pastaj e gjuajti në stilin vollej topin e pingpongut drejt kanames së poshtme. Goditja e tij ishte aq e saktë saqë kanaçeja e dytë ra drejt e në tokë, pa u rrëzuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë