Loading…

Gjuajtja me armë mes dy grupeve në Prishtinë: Plumbi kap veturën e kalimtarit, në të kishte edhe fëmijë

  • 30/06/2020 | 23:24

Gjuajtja me armë mes dy grupeve në Prishtinë: Plumbi kap veturën e kalimtarit, në të kishte edhe fëmijë

Një gjuajtje me armë ka ndodhur para orës 22:00 në kryeqytetin e Kosovës, saktësisht tek Posta Kryesore.

IndeksOnline mëson se incidenti ka ndodhur në mes dy grupeve të cilët janë gjuajtur me armë gjersa kanë qenë veturat në lëvizje.

Mirëpo ka ky incident ka pësuar një veturë e tipit BMW, e cila ishte duke kaluar në atë pjesë.

Brenda saj ishte një familje e tërë, dy fëmijë me prindërit e tyre që ishin duke kaluar rastësisht kur ka ndodhur ngjarja.

Mirëpo, fatmirësisht plumbi nga dorasit nuk kanë arritur të depërtojnë brenda veturës, por ka dëmtuar atë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë